Профил на менаџерот: Miguel Oliveira

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Miguel Oliveira
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 9, 2016
Последна интеракција: Апр 23 2018, 19:11:30
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (189)
Освоени поени:0 (222)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (10)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (1.17)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

5% отклучени

(19/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Miguel Oliveira Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 53, Трка 1
Број на најавувања:436
Време поминато на ГПРО:53.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
65-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 R-158 14 0 0 0 0 5 5 1 R2 9740 Pipirelli $18.063.501 Задржи група
63 R-188 12 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 5012 Pipirelli $8.345.868 Задржи група
62 R-188 15 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 3639 Pipirelli $15.544.968 Задржи група
61 R-188 17 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 4443 Pipirelli $-483.266 Задржи група
60 R-188 16 0 0 2 0 6 17 0.35 QF 3800 Pipirelli $15.492.245 Задржи група
59 R-188 12 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 3778 Pipirelli $43.131.359 Задржи група
58 R-188 5 0 6 0 2 60 17 3.53 R1 3094 Pipirelli $9.363.771 Задржи група
57 R-188 10 0 1 0 1 14 16 0.88 R1 5844 Pipirelli $28.864.894 Задржи група
56 R-188 9 0 2 0 1 29 16 1.81 R2 5664 Pipirelli $-27.758.456 Задржи група
55 R-188 11 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 4384 Pipirelli $16.929.104 Задржи група
54 R-188 7 0 1 2 0 44 17 2.59 QF 3128 Pipirelli $9.994.263 Задржи група
53 R-188 7 0 0 0 0 36 17 2.12 QF 4850 Pipirelli $6.544.568 Задржи група