Профил на менаџерот: Veselin Dobrev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Veselin Dobrev
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 19, 2006
Последна интеракција: Мај 17 2016, 08:05:30
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (695)
Освоени поени:0 (834)
Победи:0 (11)
Подиуми:0 (56)
Пол-позиции:0 (22)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (1.2)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

17% отклучени

(59/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Veselin Dobrev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 5, Трка 3
Број на најавувања:5029
Време поминато на ГПРО:1257.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
53-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 A-97 32 0 0 0 0 0 13 0 R1 - Pipirelli $-13.191.647 Испаднат
51 A-97 32 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $5.800.134 Задржи група
50 A-97 21 0 1 0 0 6 16 0.38 QF - Pipirelli $29.199.094 Задржи група
49 A-97 23 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1710 Pipirelli $24.958.065 Задржи група
48 A-97 13 0 0 0 0 9 16 0.56 R1 - Pipirelli $17.444.162 Задржи група
47 R-131 2 1 9 1 0 89 16 5.56 W - Pipirelli $53.557.003 Промовиран
46 A-49 28 0 0 0 0 1 15 0.07 R2 - Pipirelli $39.041.355 Испаднат
45 A-49 23 0 0 0 0 3 16 0.19 R1 - Pipirelli $16.130.314 Задржи група
44 A-49 24 0 0 0 0 4 17 0.24 QF 1308 Pipirelli $23.098.930 Задржи група
43 A-49 22 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 1374 Pipirelli $19.347.874 Задржи група
42 A-49 21 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $16.872.326 Задржи група
41 A-49 25 0 0 0 0 1 17 0.06 QF 1420 Pipirelli $14.923.759 Задржи група
40 R-47 4 0 4 0 0 62 17 3.65 R2 2190 Pipirelli $29.550.391 Промовиран
39 A-27 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $8.588.302 Испаднат
38 R-157 6 0 5 0 0 56 17 3.29 R2 2257 Pipirelli $11.613.037 Промовиран*
37 A-53 33 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $4.941.284 Испаднат
36 A-53 26 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $8.923.758 Задржи група
35 A-53 26 0 0 0 0 4 16 0.25 - - Pipirelli $9.652.016 Задржи група
34 R-163 2 3 8 1 0 92 17 5.41 W 1289 Pipirelli $35.362.922 Промовиран
33 A-37 30 0 0 0 0 0 17 0 - 878 Pipirelli $9.516.319 Испаднат
32 R-227 5 1 2 8 0 61 17 3.59 F ? Pipirelli $7.920.965 Промовиран*
31 A-42 35 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $-146.297 Испаднат
30 R-227 2 2 6 6 0 78 17 4.59 R1 1362 Pipirelli $15.005.520 Промовиран
29 R-227 12 0 0 0 0 9 15 0.6 R1 - Pipirelli $6.088.994 Задржи група
28 A-40 30 0 0 0 0 0 10 0 R1 - Pipirelli $3.512.313 Испаднат
27 A-40 18 0 0 1 0 8 15 0.53 R2 - Pipirelli $33.173.643 Задржи група
26 A-40 12 0 0 0 0 11 16 0.69 QF - Pipirelli $35.811.243 Задржи група
25 A-40 18 0 0 0 0 8 17 0.47 QF 794 Pipirelli $39.510.000 Задржи група
24 A-40 16 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $18.750.340 Задржи група
23 A-40 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 752 Pipirelli $11.520.071 Задржи група
22 A-40 14 0 1 0 0 11 17 0.65 QF ? Pipirelli $30.018.362 Задржи група
21 A-40 20 0 0 0 0 3 17 0.18 QF 778 Pipirelli $43.691.606 Задржи група
20 A-40 12 0 1 0 0 17 17 1 QF 769 Pipirelli $43.467.873 Задржи група
19 A-40 10 0 1 0 1 21 17 1.24 R2 ? Pipirelli $36.568.156 Задржи група
18 A-40 19 0 0 0 0 4 17 0.24 SF ? Pipirelli $23.981.166 Задржи група
17 R-185 4 1 4 2 1 52 17 3.06 R1 ? Pipirelli $17.449.580 Промовиран
16 R-185 5 0 3 0 0 64 16 4 SF - blank $-1.695.272 Задржи група
15 A-5 11 0 3 0 0 22 16 1.38 - - blank $-484.230 Испаднат
14 R-46 3 2 5 3 1 64 16 4 - - blank $13.585.146 Промовиран
13 R-46 23 0 0 0 0 0 7 0 - - blank $6.979.051 Задржи група
4-12 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
3 A-8 30 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $2.383.834 Испаднат
2 R-7 6 1 3 0 0 47 17 2.76 - ? blank $2.519.708 Промовиран*
1 A-5 18 0 0 0 0 4 15 0.27 - - blank $-11.934.270 Испаднат