Профил на менаџерот: George Wood

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:George Wood
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 3, 2016
Последна интеракција: Јан 15 2020, 22:40:43
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (83)
Освоени поени:0 (82)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (2)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (0.99)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(14/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до George Wood Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 53, Трка 16
Број на најавувања:352
Време поминато на ГПРО:54.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
73 R-104 9 0 0 1 0 15 10 1.5 R2 7303 Pipirelli $14.013.824 Задржи група
72 R-104 14 0 0 0 0 1 9 0.11 R1 7369 Pipirelli $37.433.227 Задржи група
71 R-104 9 1 1 0 0 28 16 1.75 QF 4787 Pipirelli $-4.382.348 Задржи група
64-70 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
63 R-32 18 0 0 0 0 0 2 0 R1 10143 Pipirelli $-4.371.399 Задржи група
62 R-32 18 0 0 0 0 3 11 0.27 R2 7266 Pipirelli $-11.416.212 Задржи група
57-61 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
56 R-285 17 0 0 0 0 0 3 0 R2 12062 Pipirelli $-25.072.768 Задржи група
55 R-285 13 0 0 0 0 0 13 0 R2 7786 Pipirelli $-4.599.223 Задржи група
54 R-285 8 0 1 0 1 34 17 2 R2 4434 Pipirelli $9.081.024 Задржи група
53 R-285 16 0 0 0 0 1 2 0.5 - 10187 Pipirelli $26.864.206 Задржи група