Профил на менаџерот: Pero Kajnakciev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Pero Kajnakciev
Држава: Северна Македонија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 6, 2016
Последна интеракција: Јун 27 2020, 22:29:45
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (80)
Освоени поени:0 (13)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: 0 (0.16)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(5/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Pero Kajnakciev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 53, Трка 17
Број на најавувања:115
Време поминато на ГПРО:17.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 104
Позиција во сезоната:17
Пари: $??.???.???
Возач: Ivan Bellarosa (86)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:12
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Hesketh Racing
Екипен пласман:476
Поени на тимот:114.0669

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 R-104 18 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 6517 Pipirelli $43.036.325 Задржи група
74 R-104 15 0 0 0 0 3 12 0.25 R2 7518 Pipirelli $47.808.882 Задржи група
73 R-104 20 0 0 0 0 0 17 0 R1 6019 Pipirelli $17.853.758 Задржи група
72 R-104 16 0 0 0 0 0 1 0 - 7700 Pipirelli $20.369.703 Задржи група
71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
70 R-90 27 0 0 0 0 0 8 0 - 10286 Pipirelli $41.636.222 Задржи група
69 R-90 28 0 0 0 0 0 4 0 - 10469 Pipirelli $36.699.000 Задржи група
58-68 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 R-17 13 0 0 0 0 3 1 3 R1 11532 Pipirelli $27.485.000 Задржи група
56 R-17 11 0 0 0 1 1 5 0.2 R1 11165 Pipirelli $34.605.343 Задржи група
55 R-17 14 0 0 0 0 3 4 0.75 - 10340 Pipirelli $46.480.657 Задржи група
54 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 R-206 14 0 0 0 0 1 1 1 - 10442 Pipirelli $21.055.000 Задржи група