Профил на менаџерот: Timotej Andonovski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Timotej Andonovski
Држава: Северна Македонија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 12, 2009
Последна интеракција: Окт 24 2016, 14:56:50
Постови на форумот:251  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (192)
Освоени поени:0 (509)
Победи:0 (17)
Подиуми:0 (45)
Пол-позиции:0 (27)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (2.65)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

19% отклучени

(66/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Timotej Andonovski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 2
Број на најавувања:2521
Време поминато на ГПРО:355.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Timotej Andonovski (Последна обнова: Окт 6 2010, 16:30:46)
Born to be MACEDONIAN!!!
Please join it!!
[blacklisted]