Профил на менаџерот: Félix Beauchesne

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Félix Beauchesne
Држава: Канада
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 2, 2016
Последна интеракција: Апр 21 2020, 16:23:11
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (102)
Освоени поени:0 (345)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (34)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (3.38)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(35/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Félix Beauchesne Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 54, Трка 6
Број на најавувања:370
Време поминато на ГПРО:33.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
75 A-71 38 0 0 0 0 0 11 0 R1 6996 Pipirelli $-1.136.645 Пензиониран
74 R-158 1 5 16 0 3 138 17 8.12 F 2520 Pipirelli $37.893.693 Промовиран
73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
72 R-133 9 0 2 0 0 27 8 3.38 QF 7829 Pipirelli $39.352.674 Задржи група
71 R-133 8 1 4 0 0 38 8 4.75 R2 8520 Pipirelli $-35.449.736 Задржи група
70 R-133 8 0 1 0 0 20 14 1.43 QF 5960 Pipirelli $-24.679.244 Задржи група
58-69 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 A-57 23 0 0 0 0 0 4 0 R1 10077 Pipirelli $89.217.328 Пензиониран
56 A-57 26 0 0 0 0 0 14 0 R1 6573 Pipirelli $90.457.336 Задржи група
55 R-7 3 6 10 3 1 108 16 6.75 SF 6352 Pipirelli $104.472.732 Промовиран
54 R-7 11 0 1 0 0 14 10 1.4 - 8147 Pipirelli $-20.687.232 Задржи група