Профил на менаџерот: Martyna Wrona

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Martyna Wrona
Држава: Полска
Пол:Женски
Се приклучи:Авг 27, 2016
Последна интеракција: Мар 19 2017, 01:06:59
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (36)
Освоени поени:0 (136)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (9)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (3.78)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(11/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Martyna Wrona Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 54, Трка 14
Број на најавувања:173
Време поминато на ГПРО:40 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
58-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 R-171 4 1 7 1 0 80 15 5.33 SF 6150 Pipirelli $-10.134.270 Задржи група
56 R-171 7 0 1 0 0 39 13 3 - 6769 Pipirelli $-11.979.979 Задржи група
55 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 R-259 12 0 1 0 0 6 4 1.5 - 9405 Pipirelli $10.642.432 Задржи група