Профил на менаџерот: Mark Hibbert

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mark Hibbert
Држава: Велс
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 14, 2009
Последна интеракција: Мај 22 2020, 21:38:16
Постови на форумот:492  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:3 (929)
Освоени поени:4 (1082)
Победи:0 (20)
Подиуми:0 (74)
Пол-позиции:0 (26)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: 1.33 (1.16)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

23% отклучени

(81/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mark Hibbert Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 1
Број на најавувања:8641
Време поминато на ГПРО:1247.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 57
Позиција во сезоната:8
Пари: $??.???.???
Возач: Robert Kool (86)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Britpack Racers
Екипен пласман:497
Поени на тимот:19.4

Спонзори

Allian (R57) - 7 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 R-57 7 0 3 0 0 50 17 2.94 QF 4257 Pipirelli $15.437.153 Задржи група
74 A-67 38 0 0 0 0 0 9 0 - 6736 Pipirelli $15.944.582 Испаднат
73 R-114 4 2 5 4 2 69 16 4.31 QF 4504 Pipirelli $39.614.118 Промовиран
72 R-114 8 0 0 0 0 31 14 2.21 QF 5854 Pipirelli $33.587.957 Задржи група
71 R-114 12 0 0 0 0 14 15 0.93 R2 5444 Pipirelli $23.606.833 Задржи група
70 R-114 8 0 3 0 0 38 15 2.53 R2 5513 Pipirelli $27.135.235 Задржи група
69 R-114 10 0 2 0 0 29 16 1.81 QF 4792 Pipirelli $26.216.100 Задржи група
68 R-114 7 1 2 0 0 42 14 3 R1 6001 Pipirelli $55.444.776 Задржи група
67 A-39 33 0 0 0 0 0 11 0 R1 7209 Pipirelli $-8.088.148 Испаднат
66 A-39 37 0 0 0 0 0 15 0 R1 5283 Pipirelli $3.772.942 Задржи група
65 A-39 32 0 0 0 0 0 14 0 R1 5949 Pipirelli $6.593.040 Задржи група
64 A-98 31 0 0 0 0 0 13 0 R1 6258 Pipirelli $1.316.275 Задржи група
63 A-98 10 0 1 0 0 16 14 1.14 R1 6015 Pipirelli $19.313.902 Задржи група
62 A-98 15 0 0 0 0 7 15 0.47 R1 5176 Pipirelli $23.888.554 Задржи група
61 A-98 27 0 0 0 0 0 15 0 R1 5628 Pipirelli $28.805.964 Задржи група
60 A-98 17 0 0 0 1 3 17 0.18 R1 1857 Pipirelli $14.686.829 Задржи група
59 A-98 21 0 0 0 0 4 14 0.29 R2 6046 Pipirelli $19.863.765 Задржи група
58 A-98 30 0 0 0 0 0 6 0 R1 9225 Pipirelli $33.824.287 Задржи група
57 A-98 16 0 0 0 0 5 13 0.38 R2 6721 Pipirelli $60.127.489 Задржи група
56 A-98 22 0 0 0 0 0 14 0 R1 6453 Pipirelli $42.417.642 Задржи група
55 A-98 29 0 0 0 0 0 15 0 R1 6949 Pipirelli $32.941.941 Задржи група
54 R-321 4 1 8 3 1 83 14 5.93 R1 7094 Pipirelli $29.568.990 Промовиран*
53 A-35 24 0 0 0 0 0 5 0 R2 10295 Pipirelli $24.458.800 Пензиониран
52 A-35 24 0 0 0 0 3 12 0.25 R1 - Pipirelli $3.955.719 Задржи група
51 A-35 29 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $26.924.816 Задржи група
50 A-35 22 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $11.191.489 Задржи група
49 A-35 27 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $24.660.724 Задржи група
48 R-221 3 2 8 2 1 91 15 6.07 QF - Pipirelli $34.867.198 Промовиран
47 A-44 31 0 0 0 0 0 14 0 R2 - Pipirelli $14.747.764 Испаднат
46 A-44 24 0 0 0 0 1 16 0.06 R2 - Pipirelli $23.044.755 Задржи група
45 A-44 6 0 2 0 0 39 17 2.29 SF ? Pipirelli $50.177.200 Задржи група
44 A-44 9 0 0 0 0 21 16 1.31 QF - Pipirelli $28.733.241 Задржи група
43 A-44 15 0 1 0 0 12 16 0.75 R1 - Pipirelli $37.171.171 Задржи група
42 A-44 19 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 1136 Pipirelli $52.982.503 Задржи група
41 A-44 15 0 0 0 1 13 17 0.76 R2 1227 Pipirelli $21.886.309 Задржи група
40 A-44 17 0 0 0 0 8 17 0.47 QF ? Pipirelli $17.191.311 Задржи група
39 A-44 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 878 Pipirelli $22.380.455 Задржи група
38 A-44 24 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $8.747.930 Задржи група
37 A-44 20 0 0 0 0 4 16 0.25 - - Pipirelli $6.599.408 Задржи група
36 P-9 35 0 0 0 0 0 17 0 - ? Dunnolop $6.737.579 Испаднат
35 A-62 4 2 6 0 0 54 17 3.18 R1 546 Pipirelli $11.808.461 Промовиран
34 A-62 22 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $21.464.543 Задржи група
33 A-62 26 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 700 Pipirelli $11.031.413 Задржи група
32 R-40 4 1 6 0 2 60 17 3.53 F ? Pipirelli $11.135.129 Промовиран*
31 A-55 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $12.245.226 Испаднат
30 A-55 25 0 0 0 0 1 16 0.06 R2 - Pipirelli $9.108.612 Задржи група
29 A-55 24 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $455.504 Задржи група
28 R-179 1 4 8 4 0 103 17 6.06 W 903 Pipirelli $14.113.975 Промовиран
27 A-4 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $19.435.924 Испаднат
26 A-4 5 1 4 0 1 54 17 3.18 R1 ? Pipirelli $14.716.696 Задржи група
25 A-4 23 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 - Pipirelli $13.023.716 Задржи група
24 A-4 23 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $17.843.400 Задржи група
23 R-76 1 6 14 11 5 124 17 7.29 W 797 Pipirelli $26.059.365 Промовиран
22 R-76 7 0 1 1 0 37 17 2.18 QF 1358 Pipirelli $-17.451.628 Задржи група
21 R-76 15 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 ? Pipirelli $-16.599.801 Задржи група
20 R-76 13 0 0 1 0 21 17 1.24 R2 1695 Pipirelli $-17.370.795 Задржи група
19 R-76 21 0 0 0 0 0 17 0 R1 1937 Pipirelli $4.281.179 Задржи група
18 R-245 24 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $-3.436.735 Задржи група
17 R-245 22 0 0 0 0 3 16 0.19 R1 - Pipirelli $466.893 Задржи група
16 R-245 19 0 0 0 1 2 15 0.13 R1 - blank $-4.098.281 Задржи група
15 R-245 19 0 0 0 0 3 14 0.21 - - blank $1.078.209 Задржи група