Профил на менаџерот: Vladimir Danilin

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er - 2008
Име:Vladimir Danilin
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 15, 2009
Последна интеракција: Дек 2 2020, 15:24:17
Постови на форумот:34  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (608)
Освоени поени:0 (1206)
Победи:0 (36)
Подиуми:0 (97)
Пол-позиции:0 (30)
Најбрзи круга:0 (20)
Просечно поени/трка: - (1.98)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 16, 2009)
Достигнувања:

38% отклучени

(139/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vladimir Danilin Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 1
Број на најавувања:19308
Време поминато на ГПРО:7301.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
54-83 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 R-254 18 0 0 0 0 0 0 - R1 18095 Pipirelli $15.412.940 Задржи група
52 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 Elite 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $31.373.630 Пензиониран
50 M-2 1 11 13 8 5 134 17 7.88 W 10 Bridgerock $46.734.228 Промовиран
49 M-2 6 0 3 0 3 35 17 2.06 R1 40 Dunnolop $69.871.299 Задржи група
48 M-2 9 0 3 1 0 28 17 1.65 R2 ? Dunnolop $32.134.037 Задржи група
47 Elite 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Contimental $51.678.594 Испаднат
46 M-4 2 0 4 0 1 55 17 3.24 F ? Dunnolop $67.522.604 Промовиран
45 M-4 7 0 2 0 0 33 17 1.94 SF 35 Dunnolop $31.981.755 Задржи група
44 P-20 1 4 14 5 2 120 17 7.06 W 45 Avonn $17.082.050 Промовиран
43 P-20 4 2 5 0 1 54 17 3.18 W ? Avonn $28.174.324 Задржи група
42 P-20 8 0 1 0 0 23 17 1.35 R1 215 Avonn $20.516.527 Задржи група
41 P-20 9 0 1 0 1 18 17 1.06 R1 ? Avonn $17.148.717 Задржи група
40 M-5 30 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Avonn $2.981.665 Испаднат
39 M-5 19 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Avonn $7.617.988 Задржи група
38 M-5 24 0 0 0 0 7 16 0.44 QF - Yokomama $20.227.245 Задржи група
37 M-5 10 0 0 0 0 20 17 1.18 R2 ? Yokomama $4.460.825 Задржи група
36 Elite 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Badyear $13.922.736 Испаднат
35 Elite 24 0 0 0 0 3 17 0.18 - 93 Dunnolop $15.519.983 Задржи група
34 Elite 15 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 24 Badyear $5.627.643 Задржи група
33 Elite 13 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 9 Badyear $18.112.779 Задржи група
32 Elite 14 0 0 0 0 12 17 0.71 QF 7 Badyear $35.874.615 Задржи група
31 Elite 12 0 1 0 0 21 17 1.24 R1 8 Badyear $24.002.854 Задржи група
30 M-1 1 7 13 9 4 121 17 7.12 QF 14 Badyear $79.848.759 Промовиран
29 M-1 6 0 2 0 0 38 17 2.24 QF 28 Badyear $98.612.529 Задржи група
28 M-1 7 0 2 1 0 33 17 1.94 SF 41 Badyear $63.560.149 Задржи група
27 M-1 19 0 0 1 0 8 17 0.47 R1 ? Dunnolop $69.737.542 Задржи група
26 P-9 4 2 4 0 0 53 17 3.12 QF 102 Dunnolop $85.813.766 Промовиран
25 P-9 10 0 2 0 0 22 17 1.29 R2 141 Dunnolop $69.650.132 Задржи група
24 P-9 8 0 0 1 0 23 17 1.35 R2 92 Dunnolop $36.198.804 Задржи група
23 P-9 12 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 95 Dunnolop $14.425.909 Задржи група
22 M-4 22 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Dunnolop $-5.423.688 Испаднат
21 M-4 19 0 0 0 0 6 17 0.35 QF 54 Badyear $11.923.731 Задржи група
20 P-7 3 2 5 3 0 72 17 4.24 QF 81 Dunnolop $30.648.077 Промовиран
19 P-7 15 0 1 0 0 9 17 0.53 QF ? Pipirelli $46.037.609 Задржи група
18 A-47 3 3 9 0 3 79 17 4.65 R1 ? Pipirelli $45.311.383 Промовиран
17 A-47 20 0 0 0 0 5 17 0.29 QF ? Pipirelli $49.535.185 Задржи група
16 R-174 1 5 11 1 0 106 17 6.24 W 590 blank $42.637.082 Промовиран
15 R-174 9 0 1 0 0 30 14 2.14 - - blank $-35.133.804 Задржи група