Профил на менаџерот: Tiago Silva

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tiago Silva
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 15, 2009
Последна интеракција: Авг 5 2018, 01:02:11
Постови на форумот:60  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (434)
Освоени поени:0 (851)
Победи:0 (21)
Подиуми:0 (69)
Пол-позиции:0 (12)
Најбрзи круга:0 (12)
Просечно поени/трка: - (1.96)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Ное 23, 2012)
Достигнувања:

16% отклучени

(58/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tiago Silva Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 2
Број на најавувања:2451
Време поминато на ГПРО:208.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Tiago Silva (Последна обнова: Окт 2 2012, 19:54:24)

Season 33 - After a 5 season hiatus i'Ve returned to GPRO.
My goal is to finish in the top 4 places and get promoted to Amateur.