Профил на менаџерот: Lukas Jonaitis

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Lukas Jonaitis
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 25, 2007
Последна интеракција: Окт 29 2015, 00:54:34
Постови на форумот:10270  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (571)
Освоени поени:0 (1563)
Победи:0 (68)
Подиуми:0 (132)
Пол-позиции:0 (111)
Најбрзи круга:0 (62)
Просечно поени/трка: - (2.74)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јул 2, 2008)
Достигнувања:

51% отклучени

(181/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Lukas Jonaitis Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:ev1las

Основни информации

Прво ГП: Сезона 4, Трка 9
Број на најавувања:20068
Време поминато на ГПРО:9486.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Дете

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Lukas Jonaitis (Последна обнова: Апр 23 2014, 14:16:54)
Not interested in joining any team.