Профил на менаџерот: Alexander Errdegahr

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Alexander Errdegahr
Држава: Украина
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 15, 2016
Последна интеракција: Јун 1 2017, 06:36:08
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (53)
Освоени поени:0 (198)
Победи:0 (11)
Подиуми:0 (15)
Пол-позиции:0 (15)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: - (3.74)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(56/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Alexander Errdegahr Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 56, Трка 1
Број на најавувања:424
Време поминато на ГПРО:79.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
60-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
59 A-33 31 0 0 0 0 0 2 0 R1 10603 Pipirelli $51.730.794 Пензиониран
58 A-33 11 0 1 0 0 12 17 0.71 R2 2005 Pipirelli $57.537.654 Задржи група
57 A-33 7 0 0 0 0 40 17 2.35 R2 1203 Pipirelli $36.104.816 Задржи група
56 R-107 1 11 14 15 6 146 17 8.59 W 2673 Pipirelli $37.602.467 Промовиран