Профил на менаџерот: Matthew Tooth

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Matthew Tooth
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 3, 2017
Последна интеракција: Апр 3 2020, 21:49:02
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (301)
Освоени поени:0 (476)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (37)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (23)
Просечно поени/трка: 0 (1.58)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(58/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Matthew Tooth Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 57, Трка 6
Број на најавувања:2101
Време поминато на ГПРО:208.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 80
Позиција во сезоната:21
Пари: $??.???.???
Возач: Elio Giacomelli (101)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:1
Гуми: Pipirelli
Име на тим: See You Next Tuesday
Екипен пласман:121
Поени на тимот:143.5996

Спонзори

Emersen Electric (R84) - 44 трки
Walt Dismey (R84) - 4 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-84 2 2 9 0 6 100 17 5.88 F 3462 Pipirelli $19.107.518 Промовиран
73 A-73 39 0 0 0 0 0 17 0 - 3516 Pipirelli $2.848.290 Испаднат
72 P-6 33 0 0 0 0 0 12 0 - 6182 Yokomama $-27.774.100 Испаднат
71 A-7 2 3 12 1 9 113 17 6.65 F 737 Pipirelli $16.547.853 Промовиран
70 A-7 8 0 0 0 0 24 17 1.41 R2 1182 Pipirelli $6.102.309 Задржи група
69 A-7 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1764 Pipirelli $5.073.987 Задржи група
68 A-7 28 0 0 0 0 0 17 0 - 2163 Pipirelli $3.588.711 Задржи група
67 R-160 3 1 7 1 6 73 17 4.29 F 2708 Pipirelli $6.579.531 Промовиран
66 A-59 32 0 0 0 0 0 16 0 R2 4123 Pipirelli $-6.062.519 Испаднат
65 A-59 36 0 0 0 0 0 17 0 - 4105 Pipirelli $4.354.258 Задржи група
64 A-59 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 2144 Pipirelli $1.691.578 Задржи група
63 A-59 18 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 2156 Pipirelli $8.810.664 Задржи група
62 A-59 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 2464 Pipirelli $7.836.747 Задржи група
61 A-59 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 2840 Pipirelli $5.737.750 Задржи група
60 A-59 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 3015 Pipirelli $10.026.522 Задржи група
59 R-157 3 1 5 2 2 89 17 5.24 SF 2915 Pipirelli $14.485.230 Промовиран
58 R-157 4 0 4 0 0 53 17 3.12 SF 3834 Pipirelli $8.452.410 Задржи група
57 R-157 8 0 0 0 0 16 11 1.45 - 7347 Pipirelli $1.802.762 Задржи група