Профил на менаџерот: Kormann Simon

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kormann Simon
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 17, 2009
Последна интеракција: Ное 6 2009, 15:31:28
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (29)
Освоени поени:0 (53)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (2)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (1.83)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(27/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kormann Simon Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 2
Број на најавувања:164
Време поминато на ГПРО:36.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
18-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
17 R-143 27 0 0 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $-11.694.278 Задржи група
16 R-143 8 1 2 4 6 41 16 2.56 QF - blank $-7.483.238 Задржи група
15 R-143 13 0 0 0 2 12 11 1.09 - - blank $-22.991.925 Задржи група