Профил на менаџерот: Shirley Goarin

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Williams FW27 - 2005
Име:Shirley Goarin
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 20, 2017
Последна интеракција: Денес во 06:39:18
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:8 (280)
Освоени поени:25 (376)
Победи:0 (5)
Подиуми:2 (21)
Пол-позиции:3 (5)
Најбрзи круга:1 (9)
Просечно поени/трка: 3.12 (1.34)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(37/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Shirley Goarin Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 59, Трка 1
Број на најавувања:12727
Време поминато на ГПРО:339.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 141
Позиција во сезоната:7
Пари: $??.???.???
Возач: Alx Johansson (104)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: San Marcos Racing
Екипен пласман:643
Поени на тимот:13.8665

Спонзори

Bungy (R141) - 2 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-141 6 0 2 0 1 44 17 2.59 QF 3296 Pipirelli $35.608.389 Задржи група
73 A-22 36 0 0 0 0 0 17 0 - 3111 Pipirelli $14.149.391 Испаднат
72 R-150 2 1 9 2 1 87 17 5.12 R2 3096 Pipirelli $57.121.907 Промовиран
71 A-45 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 2670 Pipirelli $7.797.397 Испаднат
70 A-45 27 0 0 0 0 0 17 0 - 2047 Pipirelli $16.214.107 Задржи група
69 A-45 32 0 0 0 0 0 17 0 - 3273 Pipirelli $20.261.183 Задржи група
68 A-45 32 0 0 0 0 0 17 0 - 3744 Pipirelli $11.170.136 Задржи група
67 R-34 4 1 4 0 2 60 17 3.53 SF 3225 Pipirelli $12.842.883 Промовиран
66 A-18 37 0 0 0 0 0 17 0 - 3826 Pipirelli $792.144 Испаднат
65 A-18 32 0 0 0 0 0 17 0 - 2985 Pipirelli $7.652.697 Задржи група
64 A-100 33 0 0 0 0 0 17 0 - 3579 Pipirelli $2.061.307 Задржи група
63 R-83 3 3 4 0 3 80 17 4.71 R1 3366 Pipirelli $6.371.883 Промовиран
62 R-83 9 0 0 0 1 24 17 1.41 QF 3256 Pipirelli $13.705.014 Задржи група
61 R-83 15 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 3956 Pipirelli $539.464 Задржи група
60 R-83 11 0 0 0 0 20 17 1.18 QF 3995 Pipirelli $7.080.708 Задржи група
59 R-83 10 0 0 0 0 32 17 1.88 R2 5870 Pipirelli $11.419.636 Задржи група