Профил на менаџерот: Gergő Szűcs

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Generic white livery
Име:Gergő Szűcs
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 23, 2017
Последна интеракција: Фев 25 2020, 23:24:59
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (223)
Освоени поени:0 (590)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (43)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (23)
Просечно поени/трка: 0 (2.65)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(58/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Gergő Szűcs Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 59, Трка 9
Број на најавувања:1483
Време поминато на ГПРО:216 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 75
Позиција во сезоната:31
Пари: $-??.???.???
Возач: Mike Plato (91)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:7
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Premier Hungary F1 Team
Екипен пласман:446
Поени на тимот:111.9334

Спонзори

Dalcom (R114) - 39 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 R-114 2 5 10 2 11 104 17 6.12 R2 2652 Pipirelli $15.174.263 Промовиран
72 R-114 5 0 5 0 1 58 13 4.46 R1 6154 Pipirelli $24.275.645 Задржи група
71 R-114 11 0 0 0 0 18 12 1.5 - 6434 Pipirelli $35.660.320 Задржи група
70 R-114 12 0 0 0 0 18 10 1.8 QF 7543 Pipirelli $27.327.505 Задржи група
69 R-114 9 0 1 0 1 32 13 2.46 QF 6264 Pipirelli $44.310.605 Задржи група
68 A-5 37 0 0 0 0 0 7 0 - 8018 Pipirelli $31.696.351 Испаднат
67 R-97 4 0 4 0 0 57 17 3.35 SF 2871 Pipirelli $42.128.667 Промовиран
66 R-97 6 0 5 0 1 49 13 3.77 QF 6349 Pipirelli $37.640.326 Задржи група
65 A-16 22 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1800 Pipirelli $-15.405.924 Испаднат
64 A-16 26 0 0 0 0 0 17 0 R2 2426 Pipirelli $11.336.308 Задржи група
63 R-157 2 0 8 5 1 96 17 5.65 F 3429 Pipirelli $29.487.198 Промовиран
62 R-157 4 2 5 2 7 61 16 3.81 QF 4964 Pipirelli $11.595.925 Задржи група
61 R-157 6 0 1 0 0 39 17 2.29 QF 4086 Pipirelli $10.408.615 Задржи група
60 R-157 9 0 0 0 1 20 17 1.18 QF 3862 Pipirelli $-4.442.287 Задржи група
59 R-157 7 0 4 1 0 36 9 4 - 6562 Pipirelli $19.114.939 Задржи група