Профил на менаџерот: Marcel Heermeyer

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Honda RA106 - 2006
Име:Marcel Heermeyer
Држава: Германија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 11, 2017
Последна интеракција: Окт 20 2019, 11:23:46
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (134)
Освоени поени:0 (243)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (12)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.81)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(20/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marcel Heermeyer Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 59, Трка 15
Број на најавувања:759
Време поминато на ГПРО:108.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
72 R-23 32 0 0 0 0 0 0 - - 8332 Pipirelli $15.227.000 Задржи група
71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
70 R-76 13 0 0 1 0 5 11 0.45 R2 7222 Pipirelli $-34.272.076 Задржи група
69 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
68 R-58 15 0 0 0 0 3 9 0.33 QF 7607 Pipirelli $-8.206.706 Задржи група
67 R-58 31 0 0 0 0 0 0 - - 10319 Pipirelli $17.870.000 Задржи група
66 A-56 39 0 0 0 0 0 7 0 - 10311 Pipirelli $-20.198.127 Пензиониран
65 R-99 6 0 1 0 0 44 17 2.59 R2 4901 Pipirelli $11.907.011 Промовиран
64 R-99 7 0 2 0 0 43 17 2.53 SF 3484 Pipirelli $-16.029.977 Задржи група
63 R-99 4 0 5 0 0 65 17 3.82 SF 4149 Pipirelli $10.315.964 Задржи група
62 R-99 5 1 4 1 2 64 17 3.76 R2 3226 Pipirelli $7.733.467 Задржи група
61 R-99 12 0 0 0 0 12 15 0.8 R1 5895 Pipirelli $-10.000.358 Задржи група
60 R-99 16 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 7390 Pipirelli $-3.029.970 Задржи група
59 R-99 17 0 0 0 0 2 2 1 - 8029 Pipirelli $22.082.414 Задржи група