Профил на менаџерот: Krystian Jóźwiak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Krystian Jóźwiak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 19, 2009
Последна интеракција: Дек 28 2015, 20:43:28
Постови на форумот:23  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (393)
Освоени поени:0 (719)
Победи:0 (20)
Подиуми:0 (57)
Пол-позиции:0 (20)
Најбрзи круга:0 (23)
Просечно поени/трка: - (1.83)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 29, 2009)
Достигнувања:

25% отклучени

(90/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Krystian Jóźwiak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 3
Број на најавувања:1577
Време поминато на ГПРО:384.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
40-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
39 P-20 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $12.217.620 Пензиониран
38 M-5 9 0 0 2 0 20 17 1.18 SF 27 Michelini $-50.428.031 Испаднат
37 P-6 3 2 6 1 4 77 17 4.53 W 93 Dunnolop $23.478.062 Промовиран
36 P-6 14 0 1 0 0 11 17 0.65 R2 ? Yokomama $26.839.741 Задржи група
35 P-6 26 0 0 0 0 5 17 0.29 QF ? Dunnolop $1.965.085 Задржи група
34 P-6 21 0 0 0 1 5 17 0.29 R1 ? Dunnolop $27.001.204 Задржи група
33 P-6 14 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 ? Dunnolop $19.921.863 Задржи група
32 A-35 4 3 8 2 4 82 17 4.82 F 390 Pipirelli $70.933.568 Промовиран
31 A-35 7 0 2 0 0 20 17 1.18 R1 ? Pipirelli $38.987.129 Задржи група
30 A-35 14 1 1 0 1 13 17 0.76 R1 ? Pipirelli $36.799.375 Задржи група
29 R-276 1 8 13 7 4 123 17 7.24 W 1049 Pipirelli $37.134.246 Промовиран
28 R-276 11 1 1 0 1 15 17 0.88 R1 ? Pipirelli $-22.137.340 Задржи група
27 A-12 26 0 0 0 0 1 17 0.06 QF ? Pipirelli $-1.988.613 Испаднат
26 R-70 6 0 3 0 1 47 17 2.76 SF 1525 Pipirelli $1.818.794 Промовиран
25 R-70 8 0 1 0 1 24 17 1.41 R1 1751 Pipirelli $-149.870 Задржи група
24 R-70 12 0 1 0 0 20 11 1.82 R1 - Pipirelli $5.593.057 Задржи група
23 R-70 15 0 0 0 1 8 14 0.57 R2 - Pipirelli $2.679.028 Задржи група
22 R-70 19 0 0 0 1 7 16 0.44 R1 - Pipirelli $4.560.989 Задржи група
21 A-2 36 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $8.287.019 Испаднат
20 R-188 5 0 4 0 2 56 17 3.29 F 1255 Pipirelli $11.790.596 Промовиран*
19 A-14 31 0 0 0 0 0 17 0 R2 1108 Pipirelli $4.841.311 Испаднат
18 R-181 2 2 9 6 1 92 17 5.41 F ? Pipirelli $7.026.277 Промовиран
17 A-59 19 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 ? Pipirelli $-647.271 Испаднат
16 R-39 7 2 5 2 1 60 17 3.53 R2 ? blank $3.942.113 Промовиран*
15 R-174 11 1 1 0 0 17 12 1.42 - - blank $1.511.531 Задржи група