Профил на менаџерот: Tom Marshall

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tom Marshall
Држава: Англија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Авг 14, 2017
Последна интеракција: Јул 25 2021, 22:59:16
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (196)
Освоени поени:0 (359)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (33)
Пол-позиции:0 (14)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (1.83)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

17% отклучени

(62/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tom Marshall Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 60, Трка 6
Број на најавувања:2067
Време поминато на ГПРО:451.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 A-77 38 0 0 0 0 0 0 - - 8057 Pipirelli $2.853.292 Пензиониран
82 A-77 34 0 0 0 0 0 16 0 - 4126 Pipirelli $24.668.131 Задржи група
81 R-56 3 3 6 3 6 69 17 4.06 R2 4658 Pipirelli $68.698.628 Промовиран
80 R-56 14 0 1 0 0 11 7 1.57 R1 7686 Pipirelli $43.376.470 Задржи група
73-79 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
72 A-67 18 0 1 0 1 7 2 3.5 R2 10550 Pipirelli $53.790.515 Пензиониран
71 A-67 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 2761 Pipirelli $51.174.776 Задржи група
70 A-67 20 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 5225 Pipirelli $37.382.990 Задржи група
69 P-18 38 0 0 0 0 0 16 0 R1 3572 Yokomama $49.927.591 Испаднат
68 A-49 1 5 11 11 0 109 17 6.41 F 680 Pipirelli $59.308.661 Промовиран
67 P-3 30 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 564 Yokomama $28.334.302 Испаднат
66 P-3 23 0 0 0 0 6 16 0.38 R1 3051 Yokomama $41.706.756 Задржи група
65 A-66 4 1 5 0 0 49 15 3.27 R2 4493 Pipirelli $28.440.490 Промовиран
64 A-66 20 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1546 Pipirelli $44.629.390 Задржи група
63 R-152 2 3 8 0 1 91 15 6.07 SF 5612 Pipirelli $53.429.069 Промовиран
62 R-152 17 0 0 0 0 6 5 1.2 - 7704 Pipirelli $19.422.501 Задржи група
61 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
60 R-33 28 0 0 0 0 0 2 0 - 10629 Pipirelli $24.827.000 Задржи група