Профил на менаџерот: Mery Lissarrague

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mery Lissarrague
Држава: Аргентина
Пол:Женски
Се приклучи:Окт 12, 2017
Последна интеракција: Денес во 15:08:56
Постови на форумот:45  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (236)
Освоени поени:30 (570)
Победи:1 (20)
Подиуми:3 (47)
Пол-позиции:0 (20)
Најбрзи круга:0 (10)
Просечно поени/трка: 6 (2.42)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 24, 2019)
Достигнувања:

25% отклучени

(89/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mery Lissarrague Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 61, Трка 5
Број на најавувања:982
Време поминато на ГПРО:275.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 1
Позиција во сезоната:3
Пари: $??.???.???
Возач: Allan Kennedy (154)
Технички Директор: Dieter Kolles (85)
Екипа во целост:30
Гуми: Yokomama
Име на тим: IceWomen F1 Racing
Екипен пласман:96
Поени на тимот:109.3998

Спонзори

Alcatelics (P1) - 25 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Mery Lissarrague (Последна обнова: Ное 8 2018, 12:47:03)

Just a quant data scientist playing GPRO...