Профил на менаџерот: Mateusz Włodarczyk

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mateusz Włodarczyk
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 24, 2017
Последна интеракција: Денес во 11:27:45
Постови на форумот:6  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (466)
Освоени поени:3 (1057)
Победи:0 (38)
Подиуми:0 (92)
Пол-позиции:0 (25)
Најбрзи круга:0 (20)
Просечно поени/трка: 0.2 (2.27)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

36% отклучени

(134/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mateusz Włodarczyk Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 61, Трка 9
Број на најавувања:6062
Време поминато на ГПРО:2287 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Elite
Позиција во сезоната:25
Пари: $??.???.???
Возач: Adrian Campos (196)
Технички Директор: Rick Ryan (130)
Екипа во целост:43
Гуми: Badyear
Име на тим: Akademia PRT
Екипен пласман:488
Поени на тимот:74.6667

Спонзори

Heins (M5) - 17 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
87 M-5 1 5 13 6 1 116 17 6.82 W 22 Badyear $42.396.849 Промовиран
86 M-5 21 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 74 Yokomama $23.568.690 Задржи група
85 M-5 11 1 2 1 1 18 17 1.06 R2 124 Yokomama $28.425.915 Задржи група
84 P-4 2 5 9 2 2 91 17 5.35 R1 700 Yokomama $49.670.717 Промовиран
83 P-4 7 1 3 0 0 38 17 2.24 R1 2189 Avonn $46.326.947 Задржи група
82 A-5 1 12 14 8 6 136 17 8 F 1940 Pipirelli $50.293.934 Промовиран
81 A-5 10 0 2 0 1 20 17 1.18 R1 4526 Pipirelli $21.916.422 Задржи група
80 P-10 16 0 0 1 0 10 17 0.59 R1 5433 Dunnolop $-644.597 Испаднат
79 M-3 29 0 0 1 0 5 17 0.29 R1 976 Yokomama $11.708.145 Испаднат
78 P-20 2 3 6 1 1 78 17 4.59 R2 3065 Yokomama $28.570.004 Промовиран
77 P-20 18 0 1 0 0 12 17 0.71 - 325 Yokomama $61.129.727 Задржи група
76 A-74 2 2 14 1 0 110 17 6.47 F 3232 Pipirelli $132.981.799 Промовиран
75 A-74 8 1 2 1 1 31 17 1.82 R1 4948 Pipirelli $101.004.421 Задржи група
74 A-74 10 0 2 0 0 17 17 1 R2 5482 Pipirelli $83.496.504 Задржи група
73 A-74 10 1 2 0 0 21 17 1.24 R1 3637 Pipirelli $26.419.552 Задржи група
72 P-10 28 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 710 Dunnolop $31.220.640 Испаднат
71 A-76 3 1 4 1 0 52 17 3.06 R1 3364 Pipirelli $131.390.470 Промовиран
70 A-76 8 1 2 0 0 29 17 1.71 R2 3870 Pipirelli $100.503.150 Задржи група
69 A-76 9 0 1 0 0 22 17 1.29 R2 1294 Pipirelli $43.010.917 Задржи група
68 A-76 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 2004 Pipirelli $56.785.169 Задржи група
67 A-76 7 1 2 0 1 36 17 2.12 QF 1203 Pipirelli $155.051.067 Задржи група
66 A-76 6 1 6 1 1 53 17 3.12 QF 1103 Pipirelli $161.376.521 Задржи група
65 A-76 8 1 2 0 1 35 17 2.06 QF 866 Pipirelli $136.573.801 Задржи група
64 A-76 7 0 1 0 1 32 17 1.88 R2 2233 Pipirelli $73.963.517 Задржи група
63 A-76 21 0 0 0 0 0 17 0 R1 3013 Pipirelli $32.701.174 Задржи група
62 R-137 5 2 4 1 3 80 17 4.71 SF 4443 Pipirelli $1.893.426 Промовиран*
61 R-137 13 0 0 0 0 5 9 0.56 - 7137 Pipirelli $-11.016.463 Задржи група