Профил на менаџерот: Branislav Mihic

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Branislav Mihic
Држава: Данска
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 25, 2017
Последна интеракција: Вчера во 20:27:54
Постови на форумот:172  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:3 (454)
Освоени поени:3 (1001)
Победи:0 (48)
Подиуми:0 (86)
Пол-позиции:0 (37)
Најбрзи круга:0 (37)
Просечно поени/трка: 1 (2.2)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

44% отклучени

(164/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Branislav Mihic Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 61, Трка 9
Број на најавувања:14374
Време поминато на ГПРО:3932.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Elite
Позиција во сезоната:13
Пари: $??.???.???
Возач: Greg Paletti (210)
Технички Директор: Peter Dupasquier (126)
Екипа во целост:49
Гуми: Contimental
Име на тим: Cuccioli Malati
Екипен пласман:3
Поени на тимот:129.2664

Спонзори

Smirkoff (M1) - 15 трки
Segafrodo (P11) - 10 трки
Seco (P11) - 10 трки
Ericssons (M1) - 7 трки
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Branislav Mihic (Последна обнова: Авг 25 2021, 14:38:59)
Too bored to update...