Профил на менаџерот: Maciek Paruch

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Maciek Paruch
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 1, 2017
Последна интеракција: Денес во 20:18:01
Постови на форумот:153  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (466)
Освоени поени:0 (1207)
Победи:0 (57)
Подиуми:0 (105)
Пол-позиции:0 (71)
Најбрзи круга:0 (69)
Просечно поени/трка: - (2.59)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Ное 1, 2017)
Достигнувања:

58% отклучени

(215/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Maciek Paruch Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 61, Трка 11
Број на најавувања:4932
Време поминато на ГПРО:2512.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 3
Позиција во сезоната:9
Пари: $??.???.???
Возач: Didier Tambay (153)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:35
Гуми: blank
Име на тим: CL-DNF Racing
Екипен пласман:334
Поени на тимот:0

Спонзори

I-Modes (A14) - 15 трки
Eastman Codac (A14) - 1 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Maciek Paruch (Последна обнова: Денес во 13:28:41)
All wins in GPRO:

Rookie 1. S62 R2 - Bremgarten
Rookie 2. S62 R11 - Shanghai
Rookie 3. S62 R13 - Anderstorp
Rookie 4. S62 R17 - Brno

Amateur 5. S66 R7 - Monza
Amateur 6. S66 R8 - Ahvenisto
Amateur 7. S66 R12 - Indianapolis
Amateur 8. S66 R13 - Brasilia
Amateur 9. S66 R14 - New Delhi
Amateur 10. S66 R16 - Yeongam
Amateur 11. S66 R17 - Suzuka

Pro 12. S68 R5 - Baku
Pro 13. S68 R16 - New Delhi

Master 14. S70 R8 - Bremgarten

Rookie 15. S74 R10 - Indianapolis Oval
Rookie 16. S75 R1 - Melbourne
Rookie 17. S75 R2 - Suzuka
Rookie 18. S75 R3 - Sakhir
Rookie 19. S75 R4 - Singapore
Rookie 20. S75 R5 - Sochi
Rookie 21. S75 R6 - Slovakiaring
Rookie 22. S75 R7 - Avus
Rookie 23. S75 R8 - Bremgarten
Rookie 24. S75 R9 - Serres
Rookie 25. S75 R10 - Kaunas
Rookie 26. S75 R11 - Shanghai
Rookie 27. S75 R12 - Laguna Seca
Rookie 28. S75 R13 - Buenos Aires
Rookie 29. S75 R14 - Mexico City
Rookie 30. S75 R15 - Zandvoort
Rookie 31. S75 R16 - Zolder
Rookie 32. S75 R17 - Barcelona

Amateur 33. S76 R14 - Bremgarten
Amateur 34. S78 R5 - Estoril
Amateur 35. S78 R8 - Indianapolis Oval

Pro 36. S79 R8 - Jerez
Pro 37. S80 R6 - Bremgarten
Pro 38. S81 R3 - Istanbul

Amateur 39. S84 R13 - Bremgarten
Amateur 40. S84 R14 - Zolder
Amateur 41. S85 R1 - Jeddah
Amateur 42. S85 R2 - Irungattukottai
Amateur 43. S85 R3 - Yas Marina
Amateur 44. S85 R6 - Indianapolis Oval
Amateur 45. S85 R7 - Brasilia
Amateur 46. S85 R8 - Mexico City
Amateur 47. S85 R11 - Mugello
Amateur 48. S85 R12 - Bucharest Ring
Amateur 49. S85 R13 - Portimao

Pro 50. S87 R4 - Zolder
Pro 51. S87 R9 - Brasilia
Pro 52. S87 R11 - Barcelona
Pro 53. S87 R13 - Monte Carlo
Pro 54. S87 R15 - Singapore
Pro 55. S87 R16 - Shanghai
Pro 56. S87 R17 - Baku City

Master 57. S88 R8 - Bremgarten