Профил на менаџерот: Gijs Nummerdor

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Gijs Nummerdor
Држава: Холандија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 29, 2017
Последна интеракција: Фев 20 2020, 11:43:03
Постови на форумот:8  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (204)
Освоени поени:0 (401)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (32)
Пол-позиции:0 (23)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (1.97)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

22% отклучени

(77/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Gijs Nummerdor Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 62, Трка 1
Број на најавувања:677
Време поминато на ГПРО:120.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
75 A-81 39 0 0 0 0 0 0 - - 10959 Pipirelli $1.383.690 Пензиониран
74 P-15 31 0 0 0 0 2 13 0.15 R1 5507 Badyear $9.309.669 Испаднат
73 A-76 3 2 5 0 1 79 17 4.65 SF 836 Pipirelli $76.089.396 Промовиран
72 A-76 13 0 2 0 1 23 16 1.44 R1 4347 Pipirelli $80.186.553 Задржи група
71 A-76 16 0 0 0 0 15 16 0.94 R2 3801 Pipirelli $113.115.344 Задржи група
70 A-76 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1381 Pipirelli $68.046.619 Задржи група
69 A-76 10 1 1 1 0 17 17 1 R1 2234 Pipirelli $52.033.968 Задржи група
68 A-76 9 1 2 0 0 26 12 2.17 R2 6446 Pipirelli $31.304.095 Задржи група
67 A-76 16 0 0 0 0 10 16 0.62 R2 4104 Pipirelli $83.635.881 Задржи група
66 A-76 23 0 0 0 0 1 13 0.08 R1 6400 Pipirelli $110.733.271 Задржи група
65 A-76 21 0 0 0 0 3 16 0.19 R2 4333 Pipirelli $89.380.442 Задржи група
64 A-76 20 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 1793 Pipirelli $74.977.885 Задржи група
63 R-120 1 11 17 15 3 156 17 9.18 W 2301 Pipirelli $52.622.037 Промовиран
62 R-120 5 0 5 7 0 60 17 3.53 R1 4173 Pipirelli $-19.157.702 Задржи група