Профил на менаџерот: Vlad Postolache

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Vlad Postolache
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 15, 2018
Последна интеракција: Окт 13 2019, 18:24:33
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:14 (170)
Освоени поени:3 (185)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (12)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: 0.21 (1.09)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(9/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vlad Postolache Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 62, Трка 14
Број на најавувања:222
Време поминато на ГПРО:46.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 74
Позиција во сезоната:14
Пари: $??.???.???
Возач: Domenico Del Monte (113)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:15
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Lycoz (A74) - 17 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71 A-74 14 0 0 0 0 8 16 0.5 R2 3983 Pipirelli $22.485.449 Задржи група
70 A-74 15 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 1493 Pipirelli $19.132.884 Задржи група
69 A-74 19 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 3745 Pipirelli $10.088.105 Задржи група
68 A-74 14 0 1 0 0 11 17 0.65 R2 1627 Pipirelli $25.459.818 Задржи група
67 A-74 26 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 1751 Pipirelli $13.993.044 Задржи група
66 A-74 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 2020 Pipirelli $30.886.701 Задржи група
65 A-74 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 1995 Pipirelli $4.833.139 Задржи група
64 R-85 4 0 8 0 0 81 17 4.76 QF 2845 Pipirelli $7.984.231 Промовиран*
63 R-85 5 0 3 0 0 56 17 3.29 QF 2979 Pipirelli $24.003.348 Задржи група
62 R-85 12 0 0 0 0 10 4 2.5 - 7672 Pipirelli $12.524.409 Задржи група