Профил на менаџерот: Leo Fischetti

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Leo Fischetti
Држава: Италија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 21, 2018
Последна интеракција: Апр 7 2021, 07:26:44
Постови на форумот:14  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (303)
Освоени поени:0 (466)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (38)
Пол-позиции:0 (15)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (1.54)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Фев 25, 2018)
Достигнувања:

19% отклучени

(71/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Leo Fischetti Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 63, Трка 7
Број на најавувања:2328
Време поминато на ГПРО:950.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
82-83 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
81 A-33 40 0 0 0 0 0 4 0 R1 7925 Pipirelli $-10.579.041 Пензиониран
80 A-33 34 0 0 0 0 0 17 0 - 3233 Pipirelli $2.318.311 Задржи група
79 P-13 39 0 0 0 0 0 17 0 - 689 Avonn $27.033.140 Испаднат
78 A-46 4 1 8 1 1 87 17 5.12 SF 707 Pipirelli $40.849.241 Промовиран
77 A-46 5 1 5 0 1 53 17 3.12 QF 1597 Pipirelli $49.899.031 Задржи група
76 A-46 12 0 2 0 0 16 17 0.94 R2 4611 Pipirelli $21.804.685 Задржи група
75 P-14 31 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 3426 Yokomama $17.845.313 Испаднат
74 P-14 21 0 0 0 0 11 17 0.65 QF 546 Yokomama $17.438.977 Задржи група
73 P-14 17 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 3010 Yokomama $15.781.208 Задржи група
72 P-14 12 1 1 1 1 16 17 0.94 R1 401 Yokomama $22.080.778 Задржи група
71 A-11 3 2 9 12 2 88 17 5.18 F 695 Pipirelli $56.843.218 Промовиран
70 A-11 7 0 1 0 0 26 16 1.62 R2 3689 Pipirelli $52.678.982 Задржи група
69 A-11 17 0 0 0 0 6 17 0.35 QF 1201 Pipirelli $134.044.502 Задржи група
68 A-11 27 0 0 0 0 0 17 0 R2 2551 Pipirelli $102.411.158 Задржи група
67 A-11 22 0 0 0 0 0 17 0 R2 2483 Pipirelli $60.411.076 Задржи група
66 A-11 16 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1330 Pipirelli $35.689.728 Задржи група
65 A-11 19 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1719 Pipirelli $34.786.026 Задржи група
64 R-7 1 4 12 1 6 114 17 6.71 W 3127 Pipirelli $30.421.842 Промовиран
63 R-57 9 0 0 0 0 28 11 2.55 - 6956 Pipirelli $18.272.417 Задржи група