Профил на менаџерот: Aleksandr Abroskin

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Aleksandr Abroskin
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 28, 2018
Последна интеракција: Апр 12 2019, 23:37:22
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (109)
Освоени поени:0 (296)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (32)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (14)
Просечно поени/трка: - (2.72)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

14% отклучени

(49/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Aleksandr Abroskin Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 63, Трка 9
Број на најавувања:709
Време поминато на ГПРО:224.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
70 A-68 40 0 0 0 0 0 0 - - 11414 Pipirelli $-5.814.225 Пензиониран
69 P-23 32 0 0 0 0 0 15 0 R1 4268 Dunnolop $-39.736.531 Испаднат
68 A-74 1 6 15 0 7 134 17 7.88 SF 656 Pipirelli $85.767.210 Промовиран
67 A-74 12 1 1 0 0 15 17 0.88 R2 1725 Pipirelli $78.097.036 Задржи група
66 A-74 12 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 1899 Pipirelli $91.790.017 Задржи група
65 A-74 33 0 0 0 0 0 17 0 - 2181 Pipirelli $43.480.712 Задржи група
64 R-107 2 2 13 1 7 112 17 6.59 QF 2728 Pipirelli $7.962.841 Промовиран
63 R-107 9 0 2 0 0 25 9 2.78 - 6828 Pipirelli $10.515.901 Задржи група