Профил на менаџерот: Eduardo Fernandes

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Eduardo Fernandes
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 15, 2018
Последна интеракција: Вчера во 01:31:43
Постови на форумот:36  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (199)
Освоени поени:0 (359)
Победи:0 (10)
Подиуми:0 (33)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (1.8)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Дек 15, 2018)
Достигнувања:

13% отклучени

(47/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Eduardo Fernandes Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:ef13000
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 63, Трка 13
Број на најавувања:5687
Време поминато на ГПРО:466.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 80
Позиција во сезоната:37
Пари: $??.???.???
Возач: Otto Rindt (87)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:10
Гуми: Pipirelli
Име на тим: VIPER RACING
Екипен пласман:1199
Поени на тимот:0

Спонзори

Hilten Group (R88) - 36 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76 A-80 33 0 0 0 0 0 17 0 - 2798 Pipirelli $7.662.538 Задржи група
75 R-88 4 1 5 0 3 71 17 4.18 SF 3247 Pipirelli $19.538.446 Промовиран
74 A-89 33 0 0 0 0 0 17 0 - 2748 Pipirelli $6.130.916 Испаднат
73 R-104 3 2 11 0 4 102 17 6 SF 2695 Pipirelli $17.724.205 Промовиран
72 A-51 37 0 0 0 0 0 17 0 - 2909 Pipirelli $3.356.557 Испаднат
71 A-51 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1859 Pipirelli $20.020.324 Задржи група
70 A-51 15 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1583 Pipirelli $20.845.954 Задржи група
69 A-51 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 2222 Pipirelli $26.100.097 Задржи група
68 A-51 33 0 0 0 0 0 17 0 - 2904 Pipirelli $498.171 Задржи група
67 R-17 1 7 16 1 4 139 17 8.18 W 2268 Pipirelli $23.954.807 Промовиран
66 R-17 7 0 1 0 0 23 17 1.35 R2 3803 Pipirelli $11.345.631 Задржи група
65 R-17 12 0 0 0 0 17 8 2.12 R1 7995 Pipirelli $15.090.891 Задржи група
64 R-129 21 0 0 0 0 0 2 0 R1 10702 Pipirelli $26.845.657 Задржи група
63 R-129 18 0 0 0 0 1 2 0.5 - 8164 Pipirelli $23.975.579 Задржи група