Профил на менаџерот: Leonel Rey

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Leonel Rey
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 3, 2018
Последна интеракција: Мар 29 2020, 22:23:12
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (193)
Освоени поени:0 (378)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (31)
Пол-позиции:0 (15)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: 0 (1.96)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

14% отклучени

(49/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Leonel Rey Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 64, Трка 1
Број на најавувања:356
Време поминато на ГПРО:116.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Момче

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 63
Позиција во сезоната:27
Пари: $??.???.???
Возач: Hans Neuhauser (107)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:10
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Argentina Team®
Екипен пласман:125
Поени на тимот:122.0002

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 P-17 28 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 2705 Yokomama $11.357.986 Испаднат
73 M-4 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 776 Yokomama $8.351.066 Испаднат
72 M-4 24 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 3615 Badyear $5.504.010 Задржи група
71 P-15 2 4 8 7 2 86 17 5.06 R2 1701 Yokomama $53.717.750 Промовиран
70 P-15 11 0 1 1 0 21 17 1.24 R2 725 Yokomama $69.995.202 Задржи група
69 P-15 10 0 2 0 0 17 17 1 R1 510 Yokomama $71.825.342 Задржи група
68 P-15 13 0 1 0 0 16 17 0.94 R1 300 Badyear $33.431.801 Задржи група
67 A-27 4 0 3 3 0 50 17 2.94 R1 1210 Pipirelli $101.131.440 Промовиран
66 A-27 15 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 1560 Pipirelli $47.709.150 Задржи група
65 R-9 2 1 9 2 0 98 17 5.76 SF 2336 Pipirelli $38.499.718 Промовиран
64 R-9 4 0 7 2 0 75 17 4.41 SF 2843 Pipirelli $-23.647.336 Задржи група