Профил на менаџерот: Hristo Anastasov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Hristo Anastasov
Држава: Бугарија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јун 19, 2018
Последна интеракција: Вчера во 20:46:33
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:13 (320)
Освоени поени:0 (437)
Победи:0 (17)
Подиуми:0 (38)
Пол-позиции:0 (5)
Најбрзи круга:0 (16)
Просечно поени/трка: 0 (1.37)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

17% отклучени

(63/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Hristo Anastasov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 65, Трка 5
Број на најавувања:1441
Време поминато на ГПРО:886.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 66
Позиција во сезоната:27
Пари: $?.???.???
Возач: Costi Raileanu (112)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:11
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Peru Racing II
Екипен пласман:271
Поени на тимот:181.6669

Спонзори

Adidash (A66) - 7 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 A-66 30 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 2138 Pipirelli $10.676.136 Задржи група
83 A-66 16 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 3997 Pipirelli $20.090.420 Задржи група
82 A-66 28 0 0 0 0 1 14 0.07 - 5285 Pipirelli $9.749.831 Задржи група
81 A-66 33 0 0 0 0 0 12 0 R1 6310 Pipirelli $16.489.418 Задржи група
80 R-84 1 12 14 4 11 139 17 8.18 W 2783 Pipirelli $8.152.564 Промовиран
79 R-84 8 0 2 0 0 43 15 2.87 R1 5436 Pipirelli $6.863.446 Задржи група
78 R-84 8 0 6 0 3 54 16 3.38 QF 5168 Pipirelli $2.756.280 Задржи група
77 R-84 7 0 4 0 1 36 12 3 R1 6532 Pipirelli $6.994.564 Задржи група
76 A-87 34 0 0 0 0 0 14 0 - 6075 Pipirelli $9.567.114 Испаднат
75 A-87 31 0 0 0 0 0 17 0 R2 2299 Pipirelli $4.344.570 Задржи група
74 A-87 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 2122 Pipirelli $665.857 Задржи група
73 A-87 31 0 0 0 0 0 15 0 - 5422 Pipirelli $3.142.759 Задржи група
72 A-87 24 0 0 0 0 0 15 0 R1 5210 Pipirelli $6.152.989 Задржи група
71 A-87 34 0 0 0 0 0 15 0 - 5101 Pipirelli $2.181.045 Задржи група
70 A-87 18 0 0 0 0 9 16 0.56 R1 3988 Pipirelli $3.368.419 Задржи група
69 A-87 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2010 Pipirelli $842.829 Задржи група
68 A-87 32 0 0 0 0 0 17 0 - 2389 Pipirelli $4.651.133 Задржи група
67 R-146 1 5 12 1 1 115 17 6.76 W 2938 Pipirelli $8.411.607 Промовиран
66 R-146 8 0 0 0 0 22 16 1.38 R2 4751 Pipirelli $8.876.107 Задржи група
65 R-146 11 0 0 0 0 12 12 1 - 6755 Pipirelli $5.943.755 Задржи група