Профил на менаџерот: Myron Shipp

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Minardi M190 - 1990
Име:Myron Shipp
Држава: Австралија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 25, 2009
Последна интеракција: Фев 4 2016, 01:37:13
Постови на форумот:43  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (612)
Освоени поени:0 (1465)
Победи:0 (62)
Подиуми:0 (132)
Пол-позиции:0 (61)
Најбрзи круга:0 (68)
Просечно поени/трка: - (2.39)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 26, 2015)
Достигнувања:

38% отклучени

(135/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Myron Shipp Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 4
Број на најавувања:2279
Време поминато на ГПРО:195.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Разведен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
52-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 A-50 33 0 0 0 0 0 3 0 R1 - Pipirelli $33.394.780 Пензиониран
50 A-50 18 0 0 0 0 7 17 0.41 - 1377 Pipirelli $16.561.467 Задржи група
49 R-320 1 4 14 11 1 123 17 7.24 F 1803 Pipirelli $13.709.968 Промовиран
48 A-70 31 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-831.759 Испаднат
47 R-69 2 4 7 7 2 84 17 4.94 W ? Pipirelli $10.980.583 Промовиран
46 A-22 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-8.405.120 Испаднат
45 R-163 2 2 9 7 1 98 17 5.76 W 1946 Pipirelli $13.771.214 Промовиран
44 R-163 5 0 5 0 1 69 17 4.06 R1 ? Pipirelli $-25.917.517 Задржи група
43 A-99 36 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-17.043.738 Испаднат
42 R-261 4 1 4 0 0 59 17 3.47 SF 2112 Pipirelli $2.072.528 Промовиран
41 R-261 9 0 1 5 1 29 17 1.71 F 2324 Pipirelli $2.842.135 Задржи група
40 R-261 3 2 7 2 4 71 17 4.18 SF ? Pipirelli $-8.942.158 Задржи група
39 A-33 30 0 0 0 0 0 17 0 - 1637 Pipirelli $5.579.682 Испаднат
38 R-411 2 8 9 8 2 92 17 5.41 F 2171 Pipirelli $12.417.529 Промовиран
37 R-411 4 2 9 0 1 76 17 4.47 W ? Pipirelli $-2.428.149 Задржи група
36 A-63 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $6.205.438 Испаднат
35 R-190 4 5 5 0 7 67 17 3.94 R1 ? Pipirelli $8.918.387 Промовиран
34 R-190 8 1 2 0 6 35 17 2.06 SF ? Pipirelli $2.820.947 Задржи група
33 A-53 30 0 0 0 0 0 17 0 QF ? Pipirelli $-1.380.281 Испаднат
32 R-221 1 9 12 4 8 119 17 7 W ? Pipirelli $13.335.346 Промовиран
31 A-6 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-17.049.223 Испаднат
30 R-243 3 4 8 8 7 79 17 4.65 SF ? Pipirelli $21.787.038 Промовиран
29 R-243 10 1 2 0 3 26 17 1.53 R2 ? Pipirelli $-13.594.137 Задржи група
28 A-39 40 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $1.305.554 Испаднат
27 R-150 2 4 9 1 5 86 17 5.06 R1 1525 Pipirelli $1.097.222 Промовиран
26 A-35 27 0 0 0 1 1 17 0.06 R2 1706 Pipirelli $5.416.324 Испаднат
25 R-113 5 3 4 3 2 51 17 3 SF 1853 Pipirelli $9.913.641 Промовиран*
24 A-10 32 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $-1.259.679 Испаднат
23 R-222 5 1 5 3 3 58 17 3.41 QF ? Pipirelli $5.269.504 Промовиран*
22 R-222 6 3 4 0 4 50 17 2.94 R1 ? Pipirelli $-6.885.972 Задржи група
21 R-222 8 1 3 0 3 29 17 1.71 R1 ? Pipirelli $17.378.574 Задржи група
20 A-2 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $12.502.095 Испаднат
19 A-2 23 0 0 0 0 3 17 0.18 QF ? Pipirelli $4.944.898 Задржи група
18 A-2 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $619.911 Задржи група
17 R-236 1 7 12 2 6 119 17 7 F ? Pipirelli $28.427.674 Промовиран
16 R-236 12 0 1 0 0 25 17 1.47 QF ? blank $2.499.796 Задржи група
15 R-236 10 0 0 0 0 9 14 0.64 - - blank $-994.888 Задржи група