Профил на менаџерот: Ron Hermans

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ron Hermans
Држава: Холандија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 12, 2018
Последна интеракција: Денес во 10:59:33
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (159)
Освоени поени:7 (143)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (5)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: 1.17 (0.9)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(10/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ron Hermans Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 65, Трка 11
Број на најавувања:536
Време поминато на ГПРО:57.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 84
Позиција во сезоната:10
Пари: $?.???.???
Возач: Piercarlo Quintarelli (103)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:7
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Rohm and Rabit (R84) - 4 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-84 11 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 3465 Pipirelli $-6.836.857 Задржи група
73 R-84 7 0 1 0 1 20 17 1.18 QF 5817 Pipirelli $-13.959.698 Задржи група
72 R-84 14 0 0 0 0 7 16 0.44 R1 6696 Pipirelli $-25.171.270 Задржи група
71 R-84 14 0 0 0 0 17 17 1 R2 5750 Pipirelli $-5.447.640 Задржи група
70 R-84 4 0 3 0 1 58 17 3.41 R2 5326 Pipirelli $-16.078.352 Задржи група
69 R-84 9 0 0 0 0 13 16 0.81 QF 5012 Pipirelli $-22.484.740 Задржи група
68 R-84 15 0 1 0 0 8 14 0.57 R2 6826 Pipirelli $-10.028.227 Задржи група
67 R-84 20 0 0 0 0 0 17 0 R1 5822 Pipirelli $-22.331.114 Задржи група
66 R-84 11 0 0 0 0 2 15 0.13 R1 6612 Pipirelli $-4.964.837 Задржи група
65 R-84 15 0 0 0 0 2 7 0.29 - 6769 Pipirelli $6.487.099 Задржи група