Профил на менаџерот: Henrique Vargas Martins

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Henrique Vargas Martins
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 20, 2018
Последна интеракција: Денес во 14:14:34
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (154)
Освоени поени:2 (265)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (19)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: 0.4 (1.72)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 24, 2019)
Достигнувања:

7% отклучени

(26/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Henrique Vargas Martins Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 66, Трка 4
Број на најавувања:2007
Време поминато на ГПРО:486 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 6
Позиција во сезоната:15
Пари: $??.???.???
Возач: Grant Kite (124)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:23
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Skidmark Racing
Екипен пласман:66
Поени на тимот:118.6666

Спонзори

Banco NonReal (A6) - 15 трки
ManagerLeague (A6) - 4 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 A-6 13 0 1 0 0 20 17 1.18 QF 1263 Pipirelli $20.976.614 Задржи група
73 A-6 14 0 0 0 0 17 17 1 R2 1169 Pipirelli $30.025.630 Задржи група
72 A-6 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1153 Pipirelli $33.511.499 Задржи група
71 A-6 15 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 1108 Pipirelli $18.933.366 Задржи група
70 A-6 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 2805 Pipirelli $3.666.351 Задржи група
69 R-22 2 3 13 0 5 113 17 6.65 F 3574 Pipirelli $15.204.938 Промовиран
68 R-22 7 0 1 0 0 23 17 1.35 R2 3695 Pipirelli $9.262.146 Задржи група
67 R-22 6 0 3 0 1 51 16 3.19 SF 4962 Pipirelli $-13.843.977 Задржи група
66 R-22 10 0 1 0 0 28 14 2 - 5707 Pipirelli $-9.499.953 Задржи група