Профил на менаџерот: Keiber Ojeda

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Keiber Ojeda
Држава: Венецуела
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 21, 2018
Последна интеракција: Јан 8 2020, 16:16:54
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (84)
Освоени поени:0 (221)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (19)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (2.63)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(15/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Keiber Ojeda Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 66, Трка 4
Број на најавувања:528
Време поминато на ГПРО:88.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
71 R-159 6 0 2 0 0 45 11 4.09 R1 7391 Pipirelli $-2.707.532 Задржи група
70 R-159 3 0 9 1 0 79 17 4.65 SF 5257 Pipirelli $-9.368.178 Задржи група
69 R-159 9 0 2 0 0 21 9 2.33 R2 7973 Pipirelli $-12.392.869 Задржи група
68 R-159 5 1 6 0 2 54 16 3.38 F 5469 Pipirelli $-13.822.101 Задржи група
67 R-123 13 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 5031 Pipirelli $-4.423.169 Задржи група
66 R-123 14 0 0 0 0 10 14 0.71 - 5755 Pipirelli $-7.023.582 Задржи група