Профил на менаџерот: Wilmari Vasquez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Wilmari Vasquez
Држава: Венецуела
Пол:Женски
Се приклучи:Сеп 21, 2018
Последна интеракција: Мај 8 2019, 00:30:29
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (41)
Освоени поени:0 (84)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (7)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (2.05)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(14/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Wilmari Vasquez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 66, Трка 14
Број на најавувања:324
Време поминато на ГПРО:58.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
70-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
69 R-159 7 2 4 0 0 38 5 7.6 R2 9786 Pipirelli $-46.165.724 Задржи група
68 R-159 7 1 3 0 1 41 16 2.56 QF 5114 Pipirelli $-645.316 Задржи група
67 R-96 14 0 0 0 0 2 16 0.12 R2 7214 Pipirelli $-834.833 Задржи група
66 R-96 17 0 0 0 0 0 4 0 - 7199 Pipirelli $-658.483 Задржи група