Профил на менаџерот: Sándor Szél

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Sándor Szél
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 23, 2018
Последна интеракција: Фев 21 2020, 15:42:28
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (111)
Освоени поени:0 (146)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (7)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.32)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(6/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sándor Szél Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 67, Трка 4
Број на најавувања:368
Време поминато на ГПРО:45.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-28 14 0 0 0 0 0 9 0 R1 6966 Pipirelli $25.974.160 Задржи група
73 R-28 11 0 1 0 0 19 14 1.36 R1 5877 Pipirelli $27.071.783 Задржи група
72 R-28 5 0 3 0 0 51 16 3.19 QF 4683 Pipirelli $33.145.086 Задржи група
71 R-28 12 0 1 0 0 17 15 1.13 R1 5358 Pipirelli $7.686.600 Задржи група
70 R-28 8 0 0 0 0 23 16 1.44 R1 5162 Pipirelli $5.874.998 Задржи група
69 R-28 8 0 2 0 0 31 15 2.07 R2 5523 Pipirelli $1.932.941 Задржи група
68 R-28 18 0 0 0 0 3 13 0.23 R1 6489 Pipirelli $1.837.716 Задржи група
67 R-28 16 0 0 0 0 2 13 0.15 - 6515 Pipirelli $26.934.169 Задржи група