Профил на менаџерот: Kasper Dutkowski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Generic white livery
Име:Kasper Dutkowski
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 24, 2018
Последна интеракција: Окт 12 2019, 17:02:27
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (84)
Освоени поени:0 (136)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (10)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.62)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(20/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kasper Dutkowski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 67, Трка 14
Број на најавувања:811
Време поминато на ГПРО:174.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
73 A-84 39 0 0 0 0 0 0 - - 10694 Pipirelli $39.290.336 Пензиониран
72 A-84 28 0 0 0 0 0 13 0 R1 6094 Pipirelli $69.021.456 Задржи група
71 A-84 23 0 0 0 0 0 17 0 R2 1661 Pipirelli $79.805.914 Задржи група
70 A-84 20 0 0 0 0 2 17 0.12 - 1488 Pipirelli $36.705.641 Задржи група
69 R-159 3 2 8 3 1 90 17 5.29 SF 2584 Pipirelli $21.186.952 Промовиран
68 R-159 9 0 1 0 1 36 16 2.25 QF 5295 Pipirelli $-13.447.121 Задржи група
67 R-159 15 0 1 0 0 8 4 2 - 7629 Pipirelli $14.348.036 Задржи група