Профил на менаџерот: Natalia Perez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Natalia Perez
Држава: Аргентина
Пол:Женски
Се приклучи:Дек 13, 2018
Последна интеракција: Денес во 13:09:46
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:2 (104)
Освоени поени:0 (233)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (20)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: 0 (2.24)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(39/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Natalia Perez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 68, Трка 1
Број на најавувања:241
Време поминато на ГПРО:47.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 5
Позиција во сезоната:19
Пари: $??.???.???
Возач: Carlo Maria Marciello (132)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:5
Гуми: Dunnolop
Име на тим: TORINO Argentino Competición
Екипен пласман:35
Поени на тимот:58.4

Спонзори

Lucrent Technologies (A52) - 14 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 P-5 18 0 1 0 1 6 17 0.35 R2 4067 Yokomama $9.967.082 Задржи група
72 A-52 2 5 10 4 7 100 17 5.88 F 2798 Pipirelli $56.913.549 Промовиран
71 A-52 6 0 1 0 0 46 17 2.71 R2 1130 Pipirelli $14.185.540 Задржи група
70 A-52 20 0 0 0 0 4 17 0.24 QF 4374 Pipirelli $11.643.945 Задржи група
69 A-52 31 0 0 0 0 0 17 0 - 3186 Pipirelli $13.251.518 Задржи група
68 R-9 4 1 8 0 0 77 17 4.53 F 2890 Pipirelli $15.766.614 Промовиран