Профил на менаџерот: Erwan Flo

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Erwan Flo
Држава: Франција
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 14, 2018
Последна интеракција: Сеп 13 2019, 20:00:22
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (10)
Освоени поени:0 (0)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

0% отклучени

(0/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Erwan Flo Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 68, Трка 5
Број на најавувања:40
Време поминато на ГПРО:6.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
69-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
68 R-111 29 0 0 0 0 0 6 0 - 9677 Pipirelli $222.119 Задржи група