Профил на менаџерот: Mario Mihalev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mario Mihalev
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 14, 2009
Последна интеракција: Јун 30 2018, 15:55:51
Постови на форумот:122  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (605)
Освоени поени:0 (1092)
Победи:0 (37)
Подиуми:0 (90)
Пол-позиции:0 (15)
Најбрзи круга:0 (24)
Просечно поени/трка: - (1.8)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Дек 17, 2012)
Достигнувања:

31% отклучени

(109/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mario Mihalev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:honda_crw

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 12
Број на најавувања:7450
Време поминато на ГПРО:1704.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Mario Mihalev (Последна обнова: Фев 21 2018, 08:48:38)
│║▌║▌│║▌║ ▌│║▌║ █║║® ORIGINAL GPRO PROFILE™