Профил на менаџерот: Cseh Attila

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Cseh Attila
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 15, 2009
Последна интеракција: Јан 19 2014, 12:11:39
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (227)
Освоени поени:0 (341)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (24)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (1.5)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(23/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Cseh Attila Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 11
Број на најавувања:1421
Време поминато на ГПРО:320.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
33-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
32 R-281 21 0 0 0 0 4 10 0.4 R2 - Pipirelli $-1.081.058 Задржи група
31 R-281 16 0 0 0 0 10 10 1 R2 - Pipirelli $34.554.784 Задржи група
30 R-281 18 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-222.619 Задржи група
29 R-281 17 0 0 0 0 10 11 0.91 - - Pipirelli $-1.845.649 Задржи група
28 R-281 5 0 6 2 0 55 16 3.44 F - Pipirelli $-21.831.644 Задржи група
27 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
26 R-154 22 0 0 0 0 5 3 1.67 - - Pipirelli $-8.416.787 Задржи група
25 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
24 R-250 17 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $-13.291.517 Задржи група
23 A-19 32 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-18.515.115 Испаднат
22 R-143 3 0 6 0 0 64 17 3.76 W ? Pipirelli $3.063.295 Промовиран
21 R-143 13 0 0 0 1 15 12 1.25 QF - Pipirelli $-15.534.207 Задржи група
20 R-143 7 0 4 0 1 40 17 2.35 R1 ? Pipirelli $-11.271.957 Задржи група
19 R-143 16 0 0 0 0 7 16 0.44 R1 - Pipirelli $-5.320.432 Задржи група
18 R-143 8 0 2 0 0 31 17 1.82 QF ? Pipirelli $-5.689.350 Задржи група
17 R-143 11 0 0 2 1 26 17 1.53 R2 ? Pipirelli $-15.148.715 Задржи група
16 R-143 6 1 4 0 0 50 16 3.12 QF - blank $-10.997.652 Задржи група
15 R-143 14 0 1 0 0 8 7 1.14 - - blank $-8.121.027 Задржи група