Профил на менаџерот: Paulo Ferreira

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Paulo Ferreira
Држава: Португалија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јун 21, 2007
Последна интеракција: Мај 11 2010, 20:00:18
Постови на форумот:83  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (248)
Освоени поени:0 (378)
Победи:0 (17)
Подиуми:0 (34)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: - (1.52)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 2, 2007)
Достигнувања:

8% отклучени

(29/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Paulo Ferreira Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 4, Трка 15
Број на најавувања:1174
Време поминато на ГПРО:764.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
21-81 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
20 A-44 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-30.537.663 Пензиониран
19 P-13 29 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $1.951.380 Испаднат
18 A-59 2 5 7 2 2 72 15 4.8 R1 - Pipirelli $45.756.955 Промовиран
17 P-2 37 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $15.070.077 Испаднат
16 M-4 36 0 0 0 0 0 16 0 R1 - blank $22.046.220 Испаднат
15 M-4 9 0 0 0 0 21 17 1.24 - ? blank $29.507.191 Задржи група
14 M-4 12 0 0 0 0 14 17 0.82 - ? blank $22.853.458 Задржи група
13 M-4 24 0 0 0 0 3 17 0.18 - ? blank $33.282.041 Задржи група
12 M-4 16 0 0 0 0 9 17 0.53 - 62 blank $37.660.765 Задржи група
11 M-4 22 0 0 0 0 4 17 0.24 - ? blank $17.964.372 Задржи група
10 A-4 1 6 15 0 2 129 17 7.59 - 57 blank $59.501.551 Промовиран
9 A-4 9 1 2 0 0 24 17 1.41 - 112 blank $48.092.898 Задржи група
8 A-4 22 0 0 0 0 4 17 0.24 - 264 blank $32.799.035 Задржи група
7 A-4 20 0 0 0 0 1 17 0.06 - 206 blank $55.165.934 Задржи група
6 A-4 15 0 1 1 0 11 17 0.65 - 104 blank $23.932.169 Задржи група
5 R-30 2 5 9 3 2 86 17 5.06 - 281 blank $17.001.965 Промовиран
4 R-30 30 0 0 0 0 0 3 0 - - blank $10.422.230 Задржи група