Профил на менаџерот: Bruno Caseiro

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Bruno Caseiro
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 7, 2019
Последна интеракција: Јун 25 2022, 09:38:40
Постови на форумот:295  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:3 (313)
Освоени поени:7 (825)
Победи:0 (37)
Подиуми:0 (74)
Пол-позиции:0 (36)
Најбрзи круга:0 (50)
Просечно поени/трка: 2.33 (2.64)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 10, 2019)
Достигнувања:

43% отклучени

(158/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Bruno Caseiro Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:bcaseiro
 Twitter:Caseir0
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 69, Трка 14
Број на најавувања:14901
Време поминато на ГПРО:2377 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Elite
Позиција во сезоната:8
Пари: $???.???.???
Возач: Guy Edwards (202)
Технички Директор: Tino Sommerville (141)
Екипа во целост:46
Гуми: Contimental
Име на тим: Cavalli Malati
Екипен пласман:6
Поени на тимот:118.7998

Спонзори

New Corp (E) - 11 трки
Allian (M4) - 1 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Bruno Caseiro (Последна обнова: Авг 14 2021, 00:43:32)
I was a GPRO noob...then I joined Malati.

ps: Still a noob though.

--------- \O/ ---------

.::.My driver´s Hall of fame.::.

Andreas Mücke (S71, R1 - S83, R5)

31 victories (3x elite);
53 podiums;
27 pole positions;
36 fastest laps;
554 points;
209 races;
3 track records (2x elite);
3 group wins;
1 cup.