Профил на менаџерот: Micheal Le Roux

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Micheal Le Roux
Држава: Јужна Африка
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 30, 2019
Последна интеракција: Денес во 05:55:06
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (78)
Освоени поени:3 (339)
Победи:0 (17)
Подиуми:0 (29)
Пол-позиции:0 (16)
Најбрзи круга:0 (19)
Просечно поени/трка: 0.27 (4.35)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

25% отклучени

(89/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Micheal Le Roux Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 70, Трка 2
Број на најавувања:713
Време поминато на ГПРО:139.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 20
Позиција во сезоната:19
Пари: $-?.???.???
Возач: Danny Stewart (125)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:16
Гуми: Badyear
Име на тим: Team South Africa
Екипен пласман:279
Поени на тимот:157.7339

Спонзори

Vuarnets (A82) - 20 трки
AXAX Group (A82) - 8 трки
Moonbucks (R121) - 23 трки
Johnnie Walking (A82) - 15 трки
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 A-82 4 4 5 2 2 62 17 3.65 W 1227 Pipirelli $46.251.978 Промовиран
72 R-121 1 13 15 14 13 149 17 8.76 W 1990 Pipirelli $34.589.228 Промовиран
71 R-43 4 0 7 0 4 74 17 4.35 R1 2886 Pipirelli $-2.626.178 Задржи група
70 R-43 6 0 2 0 0 51 16 3.19 R1 4598 Pipirelli $8.069.609 Задржи група