Профил на менаџерот: Reszmia El-khodary

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Reszmia El-khodary
Држава: Унгарија
Пол:Женски
Се приклучи:Апр 30, 2019
Последна интеракција: Авг 29 2020, 11:16:10
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (67)
Освоени поени:0 (243)
Победи:0 (10)
Подиуми:0 (21)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: - (3.63)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

15% отклучени

(55/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Reszmia El-khodary Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 70, Трка 6
Број на најавувања:1055
Време поминато на ГПРО:55.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Разделен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 2
Позиција во сезоната:23
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Emersen Electric (R2) - 7 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
77 R-2 30 0 0 0 0 0 0 - R1 10134 Pipirelli $32.826.000 Задржи група
76 R-2 22 0 0 0 0 0 0 - R1 10353 Pipirelli $30.248.000 Задржи група
75 R-2 26 0 0 0 0 0 1 0 - 7719 Pipirelli $14.120.000 Задржи група
74 A-64 33 0 0 0 0 0 5 0 R1 7827 Pipirelli $5.484.624 Пензиониран
73 R-110 1 7 13 12 8 119 15 7.93 W 5194 Pipirelli $12.283.063 Промовиран
72 R-133 7 1 1 0 1 39 17 2.29 QF 3765 Pipirelli $-2.973.662 Задржи група
71 R-133 4 2 6 1 6 65 17 3.82 SF 3130 Pipirelli $-9.852.931 Задржи група
70 R-133 7 0 1 0 0 20 12 1.67 - 6724 Pipirelli $11.047.424 Задржи група