Профил на менаџерот: Gabriel Santos

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Gabriel Santos
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 6, 2019
Последна интеракција: Фев 5 2020, 14:58:07
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (37)
Освоени поени:0 (88)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (6)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (2.38)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 30, 2019)
Достигнувања:

5% отклучени

(17/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Gabriel Santos Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 70, Трка 4
Број на најавувања:273
Време поминато на ГПРО:76.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-24 18 0 0 0 0 1 1 1 - 8474 Pipirelli $20.757.000 Задржи група
73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
72 A-44 36 0 0 0 0 0 6 0 - 7912 Pipirelli $9.219.277 Пензиониран
71 R-18 3 2 6 1 2 81 16 5.06 QF 4322 Pipirelli $13.551.276 Промовиран
70 R-18 14 0 0 0 1 6 14 0.43 - 6513 Pipirelli $-9.033.483 Задржи група