Профил на менаџерот: Artur Dudkowski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Honda RA106 - 2006
Име:Artur Dudkowski
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 17, 2019
Последна интеракција: Вчера во 16:30:15
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (86)
Освоени поени:4 (111)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (5)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:1 (2)
Просечно поени/трка: 0.57 (1.29)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

5% отклучени

(16/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Artur Dudkowski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 70, Трка 7
Број на најавувања:766
Време поминато на ГПРО:331.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 32
Позиција во сезоната:11
Пари: $??.???.???
Возач: Robert Sharp (109)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:13
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Fortiz (R22) - 15 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 A-32 29 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2081 Pipirelli $45.815.798 Задржи група
73 A-32 22 0 0 0 0 2 17 0.12 - 3063 Pipirelli $11.849.407 Задржи група
72 A-32 27 0 0 0 0 0 17 0 - 3543 Pipirelli $16.109.684 Задржи група
71 R-22 3 1 5 0 1 83 17 4.88 QF 2625 Pipirelli $11.728.935 Промовиран
70 R-22 8 0 0 0 0 21 11 1.91 - 6304 Pipirelli $9.121.025 Задржи група