Профил на менаџерот: Iga Mercy

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Sauber C24 - 2005
Име:Iga Mercy
Држава: Италија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 14, 2019
Последна интеракција: Вчера во 11:26:26
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:4 (40)
Освоени поени:0 (148)
Победи:0 (11)
Подиуми:0 (15)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: 0 (3.7)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 29, 2019)
Достигнувања:

17% отклучени

(59/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Iga Mercy Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 70, Трка 16
Број на најавувања:308
Време поминато на ГПРО:78.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 14
Позиција во сезоната:15
Пари: $??.???.???
Возач: Beitske Frijns (114)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:13
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Champions (R44) - 28 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72 A-14 20 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 1258 Pipirelli $2.325.560 Задржи група
71 R-44 1 11 15 10 15 141 17 8.29 W 2344 Pipirelli $29.406.575 Промовиран
70 R-44 11 0 0 0 0 4 2 2 - 7464 Pipirelli $22.281.601 Задржи група