Профил на менаџерот: Tomás Henriques

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tomás Henriques
Држава: Португалија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јун 20, 2019
Последна интеракција: Дек 13 2022, 11:20:00
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (39)
Освоени поени:0 (35)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (2)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (0.9)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(7/377)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tomás Henriques Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 70, Трка 17
Број на најавувања:168
Време поминато на ГПРО:27 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
90 R-62 26 0 0 0 0 0 0 - - 6965 Pipirelli $15.062.814 Задржи група
84-89 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
83 R-44 19 0 0 0 0 0 1 0 - 6873 Pipirelli $22.141.000 Задржи група
79-82 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
78 R-119 16 0 0 0 0 7 8 0.88 R1 7359 Pipirelli $24.459.201 Задржи група
73-77 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
72 R-165 11 0 2 0 0 22 9 2.44 QF 7305 Pipirelli $36.922.673 Задржи група
71 R-165 14 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 4258 Pipirelli $39.122.404 Задржи група
70 R-165 13 0 0 0 0 3 1 3 - 7687 Pipirelli $20.737.170 Задржи група