Профил на менаџерот: Dmitry Skachkov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Dmitry Skachkov
Држава: Белорусија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 4, 2019
Последна интеракција: Мар 3 2020, 09:24:36
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (28)
Освоени поени:0 (93)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (8)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (3.32)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(14/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Dmitry Skachkov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 71, Трка 3
Број на најавувања:177
Време поминато на ГПРО:23.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-141 10 1 2 0 0 26 6 4.33 - 6922 Pipirelli $-8.747.119 Задржи група
73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
72 A-65 36 0 0 0 0 0 7 0 R1 7634 Pipirelli $-16.669.795 Пензиониран
71 R-21 4 0 6 1 1 67 15 4.47 - 5148 Pipirelli $10.651.020 Промовиран